Nüve Forum

Nüve Forum > gazete haber ve makale yorumları > Bilim ve teknoloji > Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

Bilim ve teknoloji hakkinda Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber) ile ilgili bilgiler


Bugün Taksim Meydan da binlerce kişi bir araya geldi ve herkes bir ağızdan "internetime dokunma" dedi. İnternet sansürünü protesto etmek için binlerce kişi Taksim meydana akın etti çok fazla bir

Like Tree53Likes

Cevapla

 

LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 15.05.11, 18:21
NightCat - ait kullanıcı resmi (Avatar)
Atılgan
 
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: İstanbul
İletiler: 706
Blog Başlıkları: 15
NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.
Standart Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

Bugün Taksim Meydan da binlerce kişi bir araya geldi ve herkes bir ağızdan "internetime dokunma" dedi.

İnternet sansürünü protesto etmek için binlerce kişi Taksim meydana akın etti çok fazla bir kalabalık ve yoğunluk nerdeyse adım atacak yer bırakmadılar. Deyimi yerindeyse yere iğne atsan düşmez bir kalabalık vardı.

Kalabalık Taksim meydanı'nı ve sokaklarını başından sonuna kadar doldurdu.

Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-image-3-.jpg Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-image-1-.jpg Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-image-2-.jpg

İnternet kullanıcılarının yanı sıra Ekşi Sözlük - Kötü Sözlük - Uludağ Sözlük - İnci Sözlük Ve bunun gibi bir çok sözlük gurubuda eylemde yerlerini aldı...

Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0034.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0022.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0019.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0025.jpg


Nuve Forum
olarak bizde sizler için oradaydık. Ve objektifimize takılanları sizlere aktarmak istedik.

Eylemde internet kullanıcıları BTK, TİB'in yanı sıra Tayyip Erdoğan aleyhinde pankartlar açıldı ve sloganlar attı.

İşte O Sloganlardan Bir Kaçı.

"Tayyip Baksana Kaç Kişiyiz Saysana" - "Tayyip Şaşırma Sabrımızı Taşırma"
"Durma Haykır Sansüre Hayır" - "Tayyip Elini İnternetimden Çek"
"İmamın Orduları İnternetten Defol" "Sansüre Karşı Omuz Omuza"

Ve bunun gibi bir çok sloganlar ile tepkilerini dile getirdiler.

İşte "İnternetime dokunma" eyleminden kareler...

Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-image-1-.jpegBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-image-2-.jpeg


Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0018.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0020.jpg


Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0021.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0035.jpg

Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0023.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0024.jpg

Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0026.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0027.jpg

Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0028.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0029.jpg

Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0030.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0031.jpg


Binlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0032.jpgBinlerce kiþi 'Ýnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)-img_0033.jpg


Hazırlayan Ve Düzenleyen NightCat

Nuve Forum (İstanbul)

Haberi Kendim Hazılayıp Düzenledim Alıntı Değildir...
__________________

Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Diksiyon Kursu
Nefes Teknikleri Kursu
Kişisel Gelişim Kursları

Bilgi Paylastikca Degerlenir...

NightCat'in Blogu Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Blogu


NightCat'in Köşesi Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Köşesi

Konu NightCat tarafından (15.05.11 saat 19:23 ) değiştirilmiştir..
Alıntı ile Cevapla
  #2  
Alt 15.05.11, 18:58
NightCat - ait kullanıcı resmi (Avatar)
Atılgan
 
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: İstanbul
İletiler: 706
Blog Başlıkları: 15
NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.
Standart Cevap: Binlerce kişi internetime dokunma dedi!

İşte haberimiz ile ilgili bir gazetelerin ve haber sitelerinden bir kaç haberleri size aktaralım....

Kanal 7 Haber Kanalı ( HABER 7 )

BTK'nın 22 Ağustos'ta internete dört farklı filtre getireceği duyurması üzerine bunun "sansür" olduğunu belirten internet kullanıcıları bugün sokağa çıktı.

Taksim'deki protestoda İstiklal Caddesi boyunca yürüyen binlerce kişi, ***8220;BiTiK internet***8221;, ***8221;Yes We Ban***8221; ve ***8220;İnternete sehven giriyoruz***8221; yazılı pankartlar ve sloganlarla internete filtre uygulamasını protesto etti.
Ankara'da da Sakarya Caddesi'nde toplanan çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu yüzlerce protestocu, ***8220;Zıpla, zıpla, zıplamayan sansürcü***8221; diyerek oldukları yerde zıplarken, taşıdıkları dövizler ve attıkları sloganlarla, hem kendileri eğlendi hem de çevreden izleyen vatandaşları neşelendirdi.
***8220;İnternet bizimdir, bizim kalacak***8221;, ***8220;İnternet sen bizim her şeyimizsin***8221;, ***8220;Yalandan BıkTıK***8221;, ***8220;Vur vur inlesin sansürcüler dinlesin***8221; gibi değişik dövizler taşıyan ve çeşitli sloganlar atan grup adına açıklama yapan Emrah Erdoğan, internete erişimin özgürlük olduğunu belirterek, buna yönelik kısıtlamaların özgürlükle bağdaşmayacağını ifade etti.
BTK'nın düzenlemesinin hukuka aykırı olduğunu savunan Erdoğan, 22 Ağustos'ta uygulamaya konulacak düzenlemenin ***8220;sansür ve kontrol mekanizması" olduğunu öne sürdü. Erdoğan, BTK'nın düzenlemesinin ***8220;keyfi***8221; olduğunu da belirterek bu tür bir düzenlemenin Türkiye'nin üye olmaya çalıştığı AB'de olmadığını bildirdi. Erdoğan, Avrupa'da çocuklara engelleme yerine ebeveyn denetiminin tercih edildiğini söyledi.

Akşam Gazetesi

'İnternetime Dokunma' eylemi

Taksim'de bir araya gelen internet kullanıcıları, Bilgi Teknolojileri Kurulunun (BTK) ''İnternetin Güvenli Kullanımına İlişkin Usul ve Esasları''nı belirleyen kararını protesto etti.

Taksim Meydanı'nda ''İnternetime dokunma'' yazılı pankartın arkasında toplanan grup, çeşitli dövizler taşıyarak, BTK'nın kararını protesto eden sloganlar attı.

Buradan sloganlar eşliğinde Tünel'e kadar yürüyen grup adına açıklama yapan Ezgi Köksal, internet kullanıcılarının ifade özgürlüğü ve bilgiye erişim hakkının engellenemeyeceğini söyledi.

BTK'nın, 2011 düzenlemelerinin yasal dayanaktan yoksun olduğunu ifade eden Köksal, filtreleme sistemi ile izleme yapılamayacağına dair açıklamaların güven vermekten uzak olduğunu ileri sürdü.

Köksal, devletin, insanların evlerini izlemeye hakkı olmadığı gibi internetini de izlemeye hakkı olmaması gerektiğini savunarak, ''Israrla başkalarının hayatlarına müdahale etme isteğinde bulunan idari yetkililerin, meşruiyetlerini dünyadaki olumsuz örneklerde araması kabul edilemez. Çocukların zararlı içerikten korunması için öngörülen devlet politikası yetişkinleri engellememelidir. Filtre kullanımı aileler tarafından gerekli görüldüğünde bireyler tarafından kendi kişisel bilgisayarları üzerinde gerçekleştirilmesi gerekiyor'' dedi.

Hükümetin mevcut politikası ve uygulamaları yerine çocukları gerçekten zararlı internet içeriğinden kurtarmak için yeni bir politikayı, katılımcı bir şekilde geniş kamuoyu desteği ile geliştirmesi gerektiğini dile getiren Köksal, internet düzenlemesine ilişkin yeni politikanın ifade özgürlüğüne ve yetişkinlerin her türlü internet içeriğine erişim ve tüketim haklarına saygı temelinde geliştirilmesini istediklerini söyledi.

Yürüyüşe, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CHP İstanbul İl Başkanı Bahri Şahin ile sanatçı Haluk Levent ve Okan Bayülgen gibi ünlü isimler de destek verdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oran, burada basın mensuplarına yaptığı
açıklamada, bu yasalarla Türkiye'nin İran'a benzediğini öne sürerek, ''Başbakan'ın sokağa kulak verme vakti geldi. Biz bu yasağa karşıyız'' dedi.

Sanatçı Haluk Levent de internetteki yasağa hayır demek için burada bulunduğunu belirterek, Türkiye'de yasaksız bir toplum istediklerini söyledi.

Açıklamaların ardından olaysız bir şekilde dağılan gruba, bazı engelli vatandaşların da tekerlekli sandalyeleriyle katılarak destek verdiklerigörüldü.

ANKARA

Ankaralı internet kullanıcıları, ''internetime dokunma'' adını verdikleri eylemle, Bilgi Teknolojileri Kurulu'nun (BTK) ''İnternetin Güvenli Kullanımına İlişkin Usul ve Esasları''nı belirleyen kararını protesto etti.

Sakarya Caddesi'nde toplanan çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu yüzlerce genç, ''Zıpla, zıpla, zıplamayan sansürcü'' diyerek oldukları yerde zıplarken, taşıdıkları dövizler ve attıkları sloganlarla, hem kendileri eğlendi hem de çevreden izleyen vatandaşları neşelendirdi.

''İnternet bizimdir, bizim kalacak'', ''İnternet sen bizim her şeyimizsin'', ''Yalandan BıkTıK'', ''Vur vur inlesin sansürcüler dinlesin'' gibi değişik dövizler taşıyan ve çeşitli sloganlar atan grup adına açıklama yapan Emrah Erdoğan, internete erişimin özgürlük olduğunu belirterek, buna yönelik kısıtlamaların özgürlükle bağdaşmayacağını ifade etti.

BTK'nın düzenlemesinin hukuka aykırı olduğunu savunan Erdoğan, 22 Ağustos'ta uygulamaya konulacak düzenlemenin ''sansür ve kontrol mekanizması'' olduğunu öne sürdü.

Erdoğan, BTK'nın düzenlemesinin ''keyfi'' olduğunu da belirterek bu tür bir düzenlemenin Türkiye'nin üye olmaya çalıştığı AB'de olmadığını bildirdi.
Erdoğan, Avrupa'da çocuklara engelleme yerine ebeveyn denetiminin tercih edildiğini söyledi.
__________________

Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Diksiyon Kursu
Nefes Teknikleri Kursu
Kişisel Gelişim Kursları

Bilgi Paylastikca Degerlenir...

NightCat'in Blogu Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Blogu


NightCat'in Köşesi Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Köşesi
Alıntı ile Cevapla
  #3  
Alt 15.05.11, 20:24
Administrator
 
Üyelik tarihi: Aug 2006
İletiler: 21.463
Blog Başlıkları: 13
CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!
Standart Cevap: Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

bekleyelim ve görelim.

teşekkürler night
__________________
NEVART AKADEMİ
www.nevart.net
Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Disleksi Eğitimi
Okuma Güçlüğü
Alıntı ile Cevapla
  #4  
Alt 15.05.11, 21:22
NightCat - ait kullanıcı resmi (Avatar)
Atılgan
 
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: İstanbul
İletiler: 706
Blog Başlıkları: 15
NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.
Standart Cevap: Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

İşte sansür ile ilgili olarak eylem olaylarından önce yapılan BTK açıklaması şimdi internet kullanıcıları eylemden sonra BTK tarafından yeni bir açıklama bekliyor.

İnternet'e Sansür Var Ama... (Eylem Öncesi BTK Açıklaması)


Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Güvenli İnternet Hizmeti'nin tamamen özgür iradeyle kişisel tercihler doğrultusunda talep edilecek bir hizmet olduğunu bildirdi.

BTK'dan yapılan yazılı açıklamada, Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliğinin İnternetin Güvenli Kullanımı başlıklı 10. maddesinin, işletmecilere internetin güvenli kullanımına yönelik ücretsiz alternatif hizmet sunma yükümlülüğü getirdiği anımsatıldı. Bu çerçevede 22 Şubat 2011 tarihli Kurul kararıyla ''İnternetin Güvenli Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar''ın belirlendiği ifade edilen açıklamada, bu usul ve esasların karar tarihinden itibaren 6 ay sonra yürürlüğe gireceği belirtildi.

Açıklamada, bu usul ve esaslar kapsamında tüketicilerin internetin zararlı ve yasa dışı içeriğinden korunmalarına yönelik verilecek alternatif Güvenli İnternet Hizmetinin, işletmeciler tarafından ek ücret olmaksızın sunulacağı ifade edildi.

İşletmeciler tarafından kullanıcıları için farklı erişim yetkilerine sahip Standart Profil, Çocuk Profili, Aile Profili ve Yurtiçi İnternet Profili adıyla dört farklı kullanıcı profilinin tanımlanacağı ve internet erişiminin bu profillere göre düzenleneceğinin belirtildiği açıklamada, şunlar vurgulandı:

''Bireysel aboneler Güvenli İnternet Hizmetini tercih edip etmeme konusunda tamamen özgür hareket edebilecekler. Güvenli İnternet Hizmeti, kişisel tercihler doğrultusunda sunulacak ve bu hizmeti almak istemeyen kullanıcılar için mevcut internet erişimlerinde herhangi bir değişiklik getirilmeyecek. Kullanıcılar güvenli internet hizmetini alma, almama, profiller arası geçiş yapma veya çıkma konusunda tamamen serbest şekilde seçim yapabilecekler. Bu düzenlemeyle internet kullanımına sınırlama getirilmesi söz konusu olmayıp isteyen kullanıcılar için hizmeti seçenekli olarak alabilme hakkı getirilmektedir.

Güvenli İnternet Hizmeti tamamen özgür irade ile kişisel tercihler doğrultusunda talep edilecek bir hizmettir. Hem ülkemizde hem de dünyada internet servis sağlayıcıları kullanıcılarına benzer hizmetler sunmaktadırlar.''
__________________

Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Diksiyon Kursu
Nefes Teknikleri Kursu
Kişisel Gelişim Kursları

Bilgi Paylastikca Degerlenir...

NightCat'in Blogu Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Blogu


NightCat'in Köşesi Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Köşesi

Konu NightCat tarafından (16.05.11 saat 12:19 ) değiştirilmiştir..
Alıntı ile Cevapla
  #5  
Alt 15.05.11, 21:52
Administrator
 
Üyelik tarihi: Aug 2006
İletiler: 21.463
Blog Başlıkları: 13
CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!
Standart Cevap: Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

hemen düzelttim night
__________________
NEVART AKADEMİ
www.nevart.net
Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Disleksi Eğitimi
Okuma Güçlüğü
Alıntı ile Cevapla
  #6  
Alt 15.05.11, 21:54
NightCat - ait kullanıcı resmi (Avatar)
Atılgan
 
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: İstanbul
İletiler: 706
Blog Başlıkları: 15
NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.
Standart Cevap: Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

saol ciwim teşekkürler...
__________________

Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Diksiyon Kursu
Nefes Teknikleri Kursu
Kişisel Gelişim Kursları

Bilgi Paylastikca Degerlenir...

NightCat'in Blogu Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Blogu


NightCat'in Köşesi Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Köşesi
Alıntı ile Cevapla
  #7  
Alt 15.05.11, 21:57
Administrator
 
Üyelik tarihi: Aug 2006
İletiler: 21.463
Blog Başlıkları: 13
CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!CiwCiw öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!
Standart Cevap: Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

bu arada gazete yazın harika ve fotoğraflarda süper çekmişsin night emeklerine sağlık.
bu sıcak haber için çok teşekkürler
__________________
NEVART AKADEMİ
www.nevart.net
Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Disleksi Eğitimi
Okuma Güçlüğü
Alıntı ile Cevapla
  #8  
Alt 15.05.11, 21:59
NightCat - ait kullanıcı resmi (Avatar)
Atılgan
 
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: İstanbul
İletiler: 706
Blog Başlıkları: 15
NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.
Standart Cevap: Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

rica ederim ciwciwim elimden geleni yapmaya çalıştım işte...
sizler için taksimdeki eyleme katılıp sizler için resimler çektim.
bir yandan da sansüre olan tepkimizi belirttik hep bir ağızdan...
konuyu okuyacak arkadaşlara notum bu haber sadece nuve foruma özeldir başka yerden alıntı değildir...
sadece 2 posttaki gazete haberi alıntıdır üstündede yazıyor zaten...
__________________

Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Diksiyon Kursu
Nefes Teknikleri Kursu
Kişisel Gelişim Kursları

Bilgi Paylastikca Degerlenir...

NightCat'in Blogu Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Blogu


NightCat'in Köşesi Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Köşesi
Alıntı ile Cevapla
  #9  
Alt 15.05.11, 23:10
Unrealseptic - ait kullanıcı resmi (Avatar)
Ordinaryüs
 
Üyelik tarihi: Feb 2008
Nereden: kocaeli
İletiler: 14.735
Blog Başlıkları: 2
Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!Unrealseptic öyle bir şöhrete sahip ki kendinden önce namı yürüyor!
Standart Cevap: Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

NightCat haber çok güzel olmakla beraber sosyal bir bilinç açısından gerçektende çok renkli ve çok anlamlı bir eylem olmuş ama ne yazıkki demekle beraber artık bu ülkede belirli bir iktidar görüsü olunmadıkça azınlık bi topluluk konumunu paylaşıp ve ne yazıktır ki yanılmıyorsam şimdi tepki gösterdiğimiz bu duruma da alışmak zorunda bırakılacağız
__________________

Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Diksiyon Kursu
Nefes Teknikleri Kursu
Kişisel Gelişim Kursları
Alıntı ile Cevapla
  #10  
Alt 15.05.11, 23:46
NightCat - ait kullanıcı resmi (Avatar)
Atılgan
 
Üyelik tarihi: Mar 2010
Nereden: İstanbul
İletiler: 706
Blog Başlıkları: 15
NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.NightCat için ne kadar gurur duyulsa azdır.
Standart Cevap: Binlerce kişi 'İnternetime Dokunma' dedi! (Nüve Özel Haber)

Alıntı:
Unrealseptic´isimli üyeden alıntı Mesaj***305; göster
NightCat haber çok güzel olmakla beraber sosyal bir bilinç açısından gerçektende çok renkli ve çok anlamlı bir eylem olmuş ama ne yazıkki demekle beraber artık bu ülkede belirli bir iktidar görüsü olunmadıkça azınlık bi topluluk konumunu paylaşıp ve ne yazıktır ki yanılmıyorsam şimdi tepki gösterdiğimiz bu duruma da alışmak zorunda bırakılacağız
haklısın öyle gözüküyor malesef....
__________________

Güzel Sanatlar Fakültesi/Lisesi Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu
Resim Yağlı Boya Hobi Kursu
Hızlı ve Etkili Okuma Kursu
Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu
Çocuklar için Resim Kursu
Diksiyon Kursu
Nefes Teknikleri Kursu
Kişisel Gelişim Kursları

Bilgi Paylastikca Degerlenir...

NightCat'in Blogu Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Blogu


NightCat'in Köşesi Ziyaret Etmeyi Unutmayın...
NightCat'in Köşesi
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Tags
'ınternetime, (nüve, binlerce, dedi!, dokunma', haber), kişi, özel

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkBütün zaman ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu anki saat: 04:44 .